Пожежна сигналізація

::: Акція! – при підключенні на на пульт пожежної сигналізації – виїзд електрика – безкоштовно!

Спостереження на пульті
від 250 грн/місяць

Обслуговування
від 400 грн/місяць
(096) 000-24-24

null

Базовий комплект для пожежної сигналізації

Ми пропонуємо готове універсальне рішення для будь-якого будинку, офісу.

При бажанні ви можете додати додаткове обладнання та послуги, в нашому каталозі.

ППКП1шт.
АКБ, 12В, 7 А/Ч1 шт.
Сповіщувач пожежний димовий1 шт.
Сповіщувач пожежний ручний1 шт.
Табло світло- звукове " ВИХІД "1 шт.
Мобільний додаток

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ

від 400 грн
Обслуговування

від 250 гpн/міс.
Моніторінг

icon

Захист від загоряння

icon

Захист від пожежі

icon

Мониторинг 24/7

icon

Выезд группы реагирования

icon

Технічна підтримка

icon

Мобільний додаток

ЗАВДАННЯ ТА ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Пожежна сигналізація або ПС – це сукупність технічних установок і засобів, метою яких є виявлення та локалізація пожежі на його первинних етапах появи, своєчасна подача сигналу про зародження небезпечного загоряння в приміщенні або на об’єкті. Крім того, ПС формує ряд сигналів, під керуванням яких люди без запізнення отримують інформацію про пожежу, з їх допомогою регулюються комплекси вентиляції та пожежогасіння, що спрацьовують «автоматом». Природно, найважливіша мета – це збереження життя окремо взятої людини, «порятунок» його інвестицій та зниження шкоди в матеріальному сенсі. Варто зауважити, що останнім якраз безпосередньо залежить від своєчасної реакції і дієвого обмеження центру загоряння.

Конструкція пожежної сигналізації включає в себе деякі головні елементи:

  • Контрольна панель – апарат для аналізування технічного стану шлейфів, датчиків вогню і диму. Від нього виходить основна команда на черговий запуск всього автоматичного комплексу пожежогасіння. Якщо порівняти ПС з організмом людини, то панель для контролю займе пріоритетне місце мозкового центру.
  • Індикаторний блок або автоматизоване місце для роботи (АРМ) на базі персонального комп’ютера. Обидва цих пристрої дозволяють стежити за подіями, відображати їх на екрані і перевіряти поточний стан ПС.
  • ДБЖ або джерело безперебійного живлення ставить собі за мету забезпечити роботу без перерв, не виключаючи ситуації з відключенням електрики. Проводячи паралель з людиною, тут розташовується серце, що б’ється як годинник.
  • Різноманітні датчики, які сповіщають про пожежу. Їх завдання – без зволікання виявити вогонь або його побічний продукт у вигляді чадного газу або клубів диму. Ця важлива частина всієї ПС грає роль вух і очей, пильно стежать за найменшим зміною обстановки.

ВИДИ ПОЖЕЖНИХ ДАТЧИКІВ

Основні причини, за якими пожежна сигналізація включиться в роботу – це підвищення температурного режиму (навіть незначне), наявність задимленості і чадного газу, а також вогонь. На кожне з цих факторів є свій обов’язковий датчик:

  • Тепловий зреагує на будь-температурне зміна в даному приміщенні або на об’єкті. Існує два основних види таких датчиків – інтегральні і порогові. Перший спрацьовує, грунтуючись на швидкості підвищення температури, і знаходить своє застосування в тих приміщеннях, де димові використовуватися не можуть. Граничний ж дає про себе знати, коли температура досягає певного рівня.
  • Димової крім, природно, диму зреагує на пар з пилом. Це найбільш відомий і доступний варіант, але його установка неможлива в курилках, в місцях з підвищеною вологістю і запилених повітрям. У цих випадках варто розглянути більш підходящий варіант.
  • Датчик відкритого полум’я буде корисний там, де пожежа мине свою повільну фазу, є ймовірність вибуху або блискавичного поширення. До таких місць відносяться майстерні по роботі з деревом, склади з горючими і вибухонебезпечними матеріалами і т. п.

Новітній винахід і інновація в області систем пожежогасіння – це сповіщувач, забезпечений цілою низкою сенсорів. Фахівці направили свої зусилля на створення мультизадачного датчика, який з легкістю оперував би всі ознаки пожежі відразу, тим самим значно зменшуючи помилкові виклики і тривоги, спрощуючи роботу професіоналам і зберігаючи спокій клієнтів. Одними з перших на світ з’явилися сповіщувачі, які спрацьовували при появі двох ознак загоряння – збільшеною температури і диму. Однак, стрибок у технологічному розвитку вже сьогодні дозволяє використовувати в боротьбі з вогнем датчики абсолютно нового типу, ефективно працюють з усіма чотирма факторами. Такі популярні фірми як Bosch Security Systems, Siemens, Esser і сенсор системи давно вивели на ринок свої «дітища» пожежного захисту, захищаючи людей від причин і наслідків пожеж.

Сама пожарка з метою поліпшення ефективності оснащена сповіщувачами, які запускаються вручну і є частиною загальних обов’язкових вимог безпеки. Вони мають вигляд коробки, з прозорими стінами і червоною кнопкою. Місця розміщення вибираються легкодоступні, щоб будь-який працівник в екстреному випадку міг легко дати знати всьому підприємству або фірмі про небезпеку.

×
Call Now Button